Custom

Renowacja obuwia

Renowacja butów

Usługa renowacji butów to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą przywrócić swoim ulubionym obuwiu drugie życie. Niezależnie od tego, czy masz starą parę butów, które wciąż są wygodne, ale wyglądają zużyte, czy też posiadasz wysokiej jakości buty, które chcesz utrzymać w doskonałym stanie, usługa renowacji butów może spełnić Twoje oczekiwania.

Usługi szewskie

Naprawa obuwia może obejmować różne czynności w zależności od rodzaju uszkodzenia i rodzaju obuwia. Sneaker Boyz od ponad 7 lat zajmuje się ich profesjonalną naprawą. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Przez nasze ręce przeszły setki wyjątkowych par butów, które otrzymały naszą pomoc.

Sprawdź co u nas!

O nas

Sneaker Boyz działa od 2016 roku specjalizując się w renowacji i personalizacji butów. Obecnie jesteśmy najbardziej rozpoznawaną marką w swojej branży. Podejmowaliśmy niejednokrotnie liczne współprace z największymi Światowymi brandami.

Wyróżnia nas jakość wykonywanych usług i podejście do każdego klienta. Doskonale zdajemy sobie sprawę, ile znaczą dla Was ulubione buty i o każdą parę dbamy jak o swoją prywatną.

Myślę, że jeszcze nie raz o nas usłyszycie czy przeczytacie:)